Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Yamaha - oficjalny partner Warsaw Motorcycle Show 2019 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Yamaha - oficjalny partner Warsaw Motorcycle Show 2019

Targi motocyklowe, odbywające się w podwarszawskim Nadarzynie, okazały się wielkim sukcesem. W 2018 roku wzięło w nich udział 170 wystawców, a 2 tysiące motocykli było podziwiane przez prawie 60 tysięcy odwiedzających. Oficjalnym partnerem kolejnej edycji, przewidzianej na 1-3 marca 2019, będzie Yamaha Motor Europe.

Umowa między polskim oddziałem Yamaha Motor i Ptak Expo została podpisana w listopadzie. Motocykle, skutery i quady japońskiej marki będzie można zobaczyć na imponującym stoisku o powierzchni 600 metrów kwadratowych. Zaprezentowane zostaną dobrze znane modele, jak również gorące premiery na sezon 2019.

 

Nie zabraknie gości specjalnych: podróżników i podróżniczek, zawodników i zawodniczek, przedstawicieli teamów wyścigowych oraz innych przyjaciół firmy Yamaha. Tradycyjnie odbędą się również liczne konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody. Główną z nich będzie najmniejszy przedstawiciel rodziny Hyper Naked - model MT-125, który można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. B.

 

Spotkamy się już za cztery miesiące w centrum targowym Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Zapraszamy do śledzenia oficjalnego fanpage’a wystawy.

Więcej o motocyklach Yamaha
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści