Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Yamaha i Akrapovic razem od sezonu 2012 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Yamaha i Akrapovic razem od sezonu 2012

Już od przyszłego roku będzie można zamówić układy wydechowe Akrapovic do skuterów i motocykli Yamaha bezpośrednio w autoryzowanej sieci dealerskiej.

Już od przyszłego roku będzie można zamówić układy wydechowe Akrapovic do skuterów i motocykli Yamaha bezpośrednio w autoryzowanej sieci dealerskiej.


Japońska marka i doskonale znany słowiański producent układów wydechowych znają się nie od dzisiaj. Zarówno podczas MotoGP, jak i w WSBK firmy współpracują ze sobą. Od kolejnego sezonu ta współpraca zostanie rozszerzona. Dzięki temu kupując skuter czy motocykl Yamahy, u dealera od razu będzie można zamówić do niego dedykowany wydech Akrapovica. Każdy układ będzie posiadał indywidualne logo modelu. Jak zapowiada Yamaha, większość dostępnych wydechów będzie miała homologację drogową, a w ofercie znajdą się również układy przeznaczone tylko na tor (nie posiadające homologacji drogowej).


Pierwsze układy wydechowe Akrapovicza do motocykli drogowych pojawią się w salonach jeszcze w grudniu 2011. Potem u dealerów zagoszczą wyczynowe wydechy do czterosuwowych motocykli z serii YZ-F i WR-F oraz do wybranych modeli szosowych.


Więcej informacji o współpracy tych marek znajdziecie na stronie: www.yamaha-motor.pl.
 

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Yamaha i Akrapovic razem od sezonu 2012 Yamaha i Akrapovi...
Yamaha i Akrapovic razem od sezonu 2012 - fot. 2 Yamaha YZF-R1 z ukła...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści