Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Yamaha YZF-R3 na 2019 rok - wiemy, jak będzie wyglądać Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Yamaha YZF-R3 na 2019 rok - wiemy, jak będzie wyglądać

Japoński magazyn "Young Machine" słynący z doskonałych kontaktów i dostępu do zdjęć motocyklowych nowości na długo przed oficjalnymi premierami zaprezentował fotografie odmłodzonej Yamahy YZF-R3, która najprawdopodobniej zostanie zaprezentowana na któryś z jesiennych targów motoryzacyjnych...

Wprawdzie na zdjęciach motocykl jest oznaczony jako YZF-R25, ale jak wiadomo, na niektórych rynkach pojemność R3 była ze względów homologacyjnych zmniejszana - w praktyce YZF-R25 i YZF-R3 są bliźniaczymi konstrukcjami.

 

 

W nowym wcieleniu R3 najbardziej zmiany najbardziej rzucające się w oczy to obszerniejsze i bardziej muskularne owiewki, przestylizowane reflektory najprawdopodobniej wykonane w technologii LED, wlot pomiędzy nimi, przypominający YZF-R6 i YZF-R1 - czy to oznacza, że R3 będzie wyposażona w system dynamicznego doładowania? Na razie można o tym co najwyżej spekulować.

 

Ponadto zmieniono kształt tłumika a także, wzorem większych sióstr Yamaha otrzymała widelec upside-down w przednim zawieszeniu.

 

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści