Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Ciekawostki

Yamaha WR 450 dla Bena Spiesa

Roland Sands wymyślił i wykonał customowe supermoto, które trafi w ręce zawodnika MotoGP, Bena Spiesa.

Roland Sands wymyślił customowe supermoto, które trafi w ręce zawodnika MotoGP, Bena Spiesa.


Yamaha WR 450 zmieniła się w luksusowy jednoślad, którego Spies zamierza używać na co dzień. W motocyklu zastosowano akcesoria Yamaha GYTR oraz komponenty z najwyższej półki, takie jak zwieszenie Ohlins, kute koła wyścigowe PM, customowe malowanie oraz elementy wykonane ręcznie w Roland Sands Design. Spies osobiście doglądał procesu powstawania motocykla.


Roland Sands: "Ben ma niezwykły talent i dowiódł tego nagrodą MotoGP Rookie of the Year. Sądzimy, że ten projekt najlepiej pasuje do jego stylu jazdy".

 

Bob Starr, Yamaha: "Ben przyłączył się do rodziny Yamahy zaledwie dwa lata temu i natychmiast wygrał dla nas Mistrzostwa Świata Superbike. Dzisiaj możemy sprezentować mu tę niezwykłą WR 450F, która jest niewielkim symbolem tego, że doceniamy wszystko, co osiągnął w tak krótkim czasie".

 

Fajnie jest być gwiazdą...

 

Roland Sands jest autorem wielu customowych motocykli. Często angażuje się także w akcje charytatywne, tworząc maszyny takie, jak Good Fight. Więcej informacji o jego projektach znajdziecie pod adresem www.rolandsands.com.

Więcej o motocyklach Yamaha
...
Yamaha WR 450 dla Bena Spiesa Yamaha WR 450F, któr...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści