-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Yamaha FZ8 zdaniem niemieckich specjalistów... od Photoshopa Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Yamaha FZ8 zdaniem niemieckich specjalistów... od Photoshopa

Spekulacje wokół wyglądu nowej Yamahy FZ8 trwają. Japończycy pewnie mają niezły ubaw, patrząc, jak w sieci pojawiają się kolejne wizerunki ich przyszłorocznego naked bike'a.

Spekulacje wokół wyglądu nowej Yamahy FZ8 trwają. Japończycy pewnie mają niezły ubaw, patrząc, jak w sieci pojawiają się kolejne wizerunki przyszłorocznego naked bike'a.


Dotychczas pojawiło się tylko jedno oficjalne zdjęcie motocykla, które pokazuje jedynie przedni reflektor. Mając tak niewiele wskazówek, francuski magazyn Motorevue pokazał ostatnio swoją wizję FZ8 z dość oryginalną, purpurową ramą. Następni są Niemcy z magazynu Motorrad. Ich motocyklowi bliżej do modelu FZ1, a zastosowana kolorystka jest dużo bardziej spokojna i tradycyjna. Do Was należy wybór, która maszyna podoba się Wam bardziej. Ciekawe który wizerunek będzie bliższy oryginałowi i jak długo jeszcze Yamaha każe nam czekać.
 

Więcej o motocyklach Yamaha

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Yamaha FZ8 zdaniem niemieckich specjalistów... od Photoshopa Yamaha FZ8 zdaniem niemieck...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści