Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Inne Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski już w weekend na Autodromie Pomorze Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Inne

Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski już w weekend na Autodromie Pomorze

Pucharu Polski 125 Open, Open Moto3, Superstock 300 oraz Classic pojadą w najbliższą sobotę w Pszczółkach. Po miesięcznej przerwie ponownie zobaczymy rywalizację w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Polski Classic oraz Pucharze Polski 125 Open, Open Moto3 i Superstock 300. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 10 czerwca na Autodromie Pomorze, który mieści się w miejscowości Pszczółki, nieopodal Gdańska.

Wyścigi motocykli małolitrażowych, również tych sprzed kilku dekad, cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Podczas pierwszej tegorocznej rundy, która odbyła się 6 maja w Koszalinie na starcie zawodów stanęło łącznie 76 maszyn, a ich batalię oglądało około pół tysiąca kibiców. Wierzymy, że i tym razem frekwencja obu tych grup dopisze.

 

 

 

 

Wszystkich fanów wyścigów motocyklowych zapraszamy do odwiedzenia w najbliższą sobotę Autodromu Pomorze, mieszczącego się w Pszczółkach przy ul. Żuławskiej 5 i dopingu zawodników. Organizatorem zawodów jest Automobilklub Wielkopolski.

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści