-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Wylicytuj pamiątki sygnowane przez zawodników MotoGP i pomóż potrzebującym Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Wylicytuj pamiątki sygnowane przez zawodników MotoGP i pomóż potrzebującym

Organizatorzy cyklu MotoGP oraz organizacja charytatywna Two Wheels for Life ruszają z licytacjami przedmiotów sygnowanych przez najlepszych zawodników.

Na liście są między innymi wydech Akrapovic do motocykla Ducati Multistrada 1200 z tłumikiem sygnowanym przez Caseya Stonera, nagroda niespodzianka od MotoGP, a może nią być na przykład Weekend Paddock Pass dla dwóch osób na wybraną rundę europejską. Oprócz tego jest koszulka polo podpisana przez Valentino Rossiego, zdjęcie z autografem Marca Marqueza, zegarek Tissot Thomasa Luthiego i zdjęcie z autografem Cala Crutchlowa.

 Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec i wkrótce pojawią się kolejne ciekawe pamiątki. Dochód z aukcji trafi do fundacji Two Wheels for Life, a ta z kolei przekaże pieniądze pracownikom służby zdrowia, którzy pomagają potrzebującym w Afryce. Akcja 12 Days of Christmas potrwa do 18 grudnia. Aktualne licytacje znajdziecie na stronie www.givergy.com.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Na jednej z licytacji można kupić tłumik Akrapovic z autografem Casey'a Stonera Na jednej z licytacji można...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści