Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Wygraj Ducati Monster 1200 na weekend! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu
 
Ducati Diavel Strada - przeczytaj nasz test!
 
 
Oryginalne akcesoria Ducati
 

Ciekawostki

Wygraj Ducati Monster 1200 na weekend!

Oddaj głos na Ducati Diavel w plebiscycie „Męska rzecz 2013” i wygraj nowego Monstera 1200 na weekend!

Ducati Diavel Strada trafił do finału Plebiscytu „MĘSKA RZECZ 2013” organizowanego przez Telewizję TVN i ma wyjątkową szansę na wygranie kategorii „HOBBY I SPORT”. To pierwsza taka sytuacja w historii, kiedy do finału ma szansę przejść motocykl.

 

Choć niektórzy mogą polemizować czy wersja Strada na pewno jest taka męska, to konkurenci w postaci zegarka Garmina i słuchawek Denona nie powinni mieć szans. My nie mamy cienia wątpliwości - przy odrobinie Waszego zaangażowania pokażemy wszystkim, że motocykle są górą! Do tego plebiscyt ten to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo oprócz idei i wsparcia dla motocykla można wygrać bardzo fajną nagrodę.

 

Obecnie wszystko leży w Waszych rękach, a właściwie w SMS-ach oddanych na ten motocykl. Chcielibyśmy Was do tego gorąco zachęcić, bo jest o co zagrać. Dla najbardziej aktywnych i kreatywnych importer oferuje nowego Ducati Monster 1200 na weekend. Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie? To proste!

 

1. Wyślij SMS na numer: 7122 o TREŚCI: HOB.02 koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.

 

2. W dowolnej, najwygodniejszej dla Was formie typu: print screen z ekranu smartphone, wyciąg z billingu lub zdjęcie ekranu z widoczną treścią SMS zwrotnego od organizatorów Plebiscytu „MĘSKA RZECZ 2013” udowadniacie oddanie głosu. Przesyłacie to do Redakcji:

 

3. Dodatkowo liczymy na Waszą kreatywność! W kilku zdaniach powinniście nas przekonać dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać Ducati Monster 1200 na weekend.

 

4. Po zakończeniu głosowania, w dniu 8 grudnia, Redakcja wybierze najciekawszą argumentację i ogłosi zwycięzcę konkursu. Wypożyczenie motocykla nastąpi w ustalonym, dogodnym dla Was terminie w sezonie 2014.

 

To nie wszystko. Poza nagrodą główną przyznamy nagrody pocieszenia, którymi będą gadżety Ducati. Jeszcze raz zachęcamy do głosowania!

 

Głosowanie na Diavel'a trwa do 8 grudnia 2013, a wręczenie nagród odbędzie się 14 grudnia i będzie transmitowane na żywo w telewizji TVN Turbo oraz później na wszystkich antenach TVN. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie plebiscytu.

Powiązane materiały

Głosując na Diavela... Głosując na Diavela...
...możecie wgrać Monstera! ...możecie wgrać Monstera!
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści