Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Wrocław Motorcycle Show 2018 już w najbliższy weekend!!! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Wrocław Motorcycle Show 2018 już w najbliższy weekend!!!

"Już w najbliższy weekend po raz VIII odbędą się targi motocyklowe we Wrocławiu! W dniach 17-18 marca zapraszamy do odwiedzin Hali Stulecia, która na dwa dni zmieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe!

Impreza, to doskonała okazja, aby zapoznać się z nowościami proponowanymi na zbliżający się sezon motocyklowy. Stworzenie forum do zaprezentowania aktualnej oferty motoryzacyjnej przez Wystawców jest podstawowym celem organizatorów, ale nie jedynym.

 

Wychodząc na wprost oczekiwaniom Zwiedzających, przygotowane zostały szereg imprez towarzyszących. Zapraszamy do udziału w licznych spotkaniach z ciekawymi ludźmi ze świata dwóch kółe (Anna Jackowska, Teresa Chudecka, Kinga Tanajewska, Szymon Springer, Paweł Słomiński oraz Gabryś Marcinów).

 

 

Podczas targów odbędzie się pokaz mody motocyklowej, wystawa motocykli zabytkowych, wystawa motocykli custom oraz darmowe szkolenia dla posiadaczy kat. B, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z motocyklami czyli moto 125cm3. Na terenach zewnętrznych Hali Stulecia w sobotę odbędą się pokazy PitBike a w niedzielę skoki na motocyklach - FMX.

 

Targi będą czynne dla odwiedzających w sobotę od 10.00 do 18.00 oraz niedzielę od 10.00 do 17.00.

 

Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się na stronie www organizatora: http://wms.info.pl/harmonogram.php

 

Aktualna listę wystawców znajdziemy pod linkiem http://wms.info.pl/lista.php

 

Serdecznie zapraszamy!!!

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści