-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Wodzisław Śląski: rozwieszał linki na motocyklistów - sprawą zajęła się policja Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Wodzisław Śląski: rozwieszał linki na motocyklistów - sprawą zajęła się policja

Wodzisław Śląski: sytuacja jest dość dziwna. Lokalny vloger Tomasz Terka, zajmujący się grami komputerowymi opublikował nagranie jak z okazji pierwszego dnia wiosny rozwiesza między drzewami stalowe linki na motocyklistów. Nagranie upublicznione na serwisie odsyła do medialnych profili Tomasza. Ten, odcina się od sprawy twierdząc, że nie ma z nią nic wspólnego.

Na chwilę obecną nie da się potwierdzić, że do zdarzenia w ogóle doszło na terenie powiatu Wodzisławskiego, czy linki nie zostały powieszone tylko na potrzeby nagrania - od mieszkańców brakuje jakichkolwiek informacji, że ktoś napotkał takie przeszkody, a tym bardziej że komukolwiek stała się krzywda - twierdzi Marta Pydych z policji w Wodzisławiu.

 

Materiał udostępniony w sieci...

 

Jeśli uda się udowodnić winę na podstawie 166 artykułu Kodeksu Karnego osobie, która rozwieszała linki grozi do 3 lat więzienia.

 

Uważacie że to prowokacja, czy dokumentacja przestępstwa?

 

 

 

 

 

 

Autor: Jakub Olkowski
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści