Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Włoska nowość – skuter Piaggio Medley Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Włoska nowość – skuter Piaggio Medley

Włoski producent zaprezentował nowy skuter na dużych kołach – Piaggio Medley. Będzie dostępny w dwóch wersjach silnikowych 125 i 150 ccm. Oba to najnowsze jednostki tego producenta iGet.

Piaggio Medley to skuter na dużych kołach. 16-calowe przednie i 14-calowe tylne zapewniają wysoki komfort jazdy, szczególnie na gorszych drogach.


W standardowym wyposażeniu ma system „start&stop”, który wyłącza silnik podczas postoju i włącza go w momencie ruszania. Ten system w wersji opracowanej przez Piaggio debiutuje wraz ze skuterem Medley. Zastosowano w nim zamiast tradycyjnego rozrusznika bezszczotkowy silnik elektryczny umieszczony na wale korbowym. Dzięki temu system działa niemal bezgłośnie i sprawnie reaguje włączeniem silnika na ruch manetki gazu.


Nad bezpieczeństwem czuwa dwukanałowy ABS, co w tej klasie skuterów nie jest standardem. Nowoczesne jednocylindrowe, czterozaworowe silniki iGet, zaprojektowane przez Piaggio, są chłodzone cieczą i zasilane elektronicznym wtryskiem paliwa.

 

O silnikach iGet obszernie pisaliśmy tutaj.


Dzięki temu Piaggio Medley ma być skuterem oszczędnym, a jednocześnie dynamicznym i szybkim. Ma też spore możliwości transportowe bardzo przydatne w mieście, zwłaszcza wtedy gdy doposażymy go w kufer centralny o pojemności 30 lub nawet 37 litrów.

 

Piaggio Medley 125

Więcej o motocyklach Piaggio

pliki do pobrania

motogen_katalog_125.pdf
Katalog motocykli i skuterów 125
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Skuter Piaggio Medley

9
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści