Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Wielka Brytania: zabytkowa Honda CB500F odnaleziona dzięki Facebookowi! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Wielka Brytania: zabytkowa Honda CB500F odnaleziona dzięki Facebookowi!

Zabytkowa Honda CB500F z 1972 r., skradziona mieszkańcowi Dorchester, odnalazła się dzięki mediom społecznościowym. Sam właściciel nie mógł ukryć tym faktem zdumienia.

Motocykl, który był jedyną wartościową rzeczą w posiadaniu jego właściciela, został skradziony 19 października. Mimo założonych zabezpieczeń, jednoślad wart około 4 tys. funtów (ok. 20 000 zł) rozpłynął się jak we mgle.

 

Właściciel, który darzył swój sprzęt wielkim sentymentem, złożył doniesienie na policji, a następnie, za namową znajomych, zamieścił informację o kradzieży na Facebooku. Do posta dołączył zdjęcie motocykla, choć, jak sam twierdził, nie miał przekonania do takiej formy poszukiwań.

 

Ku jego zaskoczeniu, niedługo potem skontaktowała się z nim mieszkanka domu spokojnej starości, która wskazała mu miejsce, gdzie może znaleźć swoją zgubę. Starsza pani dostrzegła motocykl na parkingu pod swoim miejscem zamieszkania.

 

Okazało się, że złodziejom nie udało się uruchomić maszyny, postanowili więc ją porzucić. Poza niewielkimi uszkodzeniami rozrusznika, motocykl był nietknięty. Szczęśliwy właściciel zamierza wręczyć kwiaty kobiecie, która pomogła odnaleźć motocykl. Nie wiadomo jak podziękuje Facebookowi.

 

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści