-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Artykuły sponsorowane Weź udział w loterii „Przestań marzyć, zacznij jeździć” i wygraj motocykl Harley-Davidson! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Sponsorowane

Weź udział w loterii „Przestań marzyć, zacznij jeździć” i wygraj motocykl Harley-Davidson!

Wystarczy skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej albo zrobić zakupy za ponad 10 złotych u jednego z autoryzowanych dealerów H-D i grasz o motocykl Street 750, najnowszy model Harley-Davidson!

Tak mało trzeba, by sięgać po marzenia! Teraz każdy fan marki Harley-Davidson może - przy niewielkim nakładzie - wziąć udział w loterii, w której do wygrania jest niezwykły motocykl: Harley-Davidson Street 750. Loteria prowadzona jest na terenie całej Polski w salonach autoryzowanych dealerów Harley-Davidson. Ich adresy znajdziecie na stronie internetowej www.harley-davidson.pl.


Wystarczy przed 31 sierpnia tego roku udać się do jednego z autoryzowanych dealerów, odbyć jazdę próbną dowolnym motocyklem Harley-Davidson lub - po prostu - wydać ponad 10 złotych nawet na najdrobniejsze zakupy! Potem pozostaje już tylko odebrać kupon promocyjny za odbytą jazdę lub paragon za zakupy, zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie, do której link znajdziecie na www.harley-davidson.pl i czekać na losowanie motocykla Harley-Davidson Street 750 w kolorze Vivid Black!
Dodatkowo - każdy uczestnik ma w konkursie podwójną szansę na wygraną! Może dokonać maksymalnie dwóch zgłoszeń: jedno za jazdę testową motocyklem i drugie za promocyjny zakup!


Nagrodą w konkursie jest model Street 750 - najnowszy motocykl Harley-Davidson z rodziny Dark Custom. Jest napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin. To najlżejszy i najbardziej dynamiczny motocykl w ofercie Harley-Davidson, który zachował wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności, typowe dla motocykli amerykańskiej marki.


Loteria zaczęła się 10 kwietnia, a kończy 31 sierpnia 2015 roku. Losowanie odbędzie się 5 września, a zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo.

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
...
Harley-Davidson Street 750 Harley-Davidson Street 750
Harley-Davidson Street 750 Harley-Davidson Street 750
Harley-Davidson Street 750 Harley-Davidson Street 750
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści