Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocyklowe Mistrzostwa Superbike WSBK: Patrick Jacobsen przechodzi do MV Agusta Reparto Corse Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

WSBK

WSBK: Patrick Jacobsen przechodzi do MV Agusta Reparto Corse

Patrick Jacobsen przesiada się z Hondy na motocykl marki MV Agusta.

PJ Jacobsen ma na koncie 13 finiszów na podium i czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej World Supersport w sezonie 2016. Startujący na Hondzie CBR600RR zawodnik zdobył 135 punktów, a do podium generalki zabrakło mu 5 oczek. Teraz przesiada się na motocykl MV Agusta F3 675.

 Patrick Jacobsen:

„Nie mogę się doczekać przygody z MV Agusta. Dołączenie do ekipy włoskiej marki to dla mnie przywilej. W trakcie testów w Jerez czułem się na nowym motocyklu bardzo komfortowo już po kilku sesjach. Nie mogę się doczekać przyszłego sezonu z MV Agusta i tego co wspólnie możemy osiągnąć. Jestem bardzo podekscytowany na myśl o kolejnych testach, które przygotują mnie do pierwszej rundy. Dziękuję marce MV Agusta za stworzoną mi okazję.”

PJ Jacobsen ma 23 lata i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. W mistrzostwach świata spędził już trzy sezony. Kolejna tura testów odbędzie się w styczniu, na hiszpańskim torze Jerez.

Autor: Wojciech Grzesiak
oceń ten materiał:
Patrick Jacobsen będzie jeździł w barwach MV Agusta Reparto Corse Patrick Jacobsen będzie jeź...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści