Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocyklowe Mistrzostwa Superbike WSBK 2016: Najlepsza w tym roku runda Pawła Szkopka Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

WSBK

WSBK 2016: Najlepsza w tym roku runda Pawła Szkopka

Paweł Szkopek zaliczył w miniony weekend swoją najlepszą rundę w tegorocznej serii World Superbike, w sobotę sięgając na włoskim torze Misano po pierwszy punkt w tym sezonie, a dzień później jeszcze bardziej przyspieszając w drugim wyścigu.

Ruszając z dwudziestej drugiej pozycji, w sobotę dziewięciokrotny mistrz Polski Paweł Szkopek finiszował we Włoszech na piętnastym miejscu, sięgając po pierwszy w tym roku i kolejny w karierze punkt do klasyfikacji generalnej mistrzostw świata.

 

W niedzielę zawodnik węgierskiej ekipy Team Toth był w stanie jeszcze bardziej podkręcić tempo i za sterami swojej Yamahy R1 poprawić sobotnie czasy.

 

Niestety, problem z przednim hamulcem sprawił, że tym razem Paweł Szkopek, jedyny Polak w stawce, finiszował na dwudziestym miejscu. Mimo wszystko weekend we Włoszech był dla Pawła najlepszym w tym roku w serii World Superbike.

 

Paweł Szkopek przed startem na torze Misano

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Paweł Szkopek zajął w sobotę 15 punktowane miejsce na torze Misano Paweł Szkopek zajął w sobot...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści