Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocyklowe Mistrzostwa Polski WMMP 2016: Paweł Szkopek wraca do Poznania po dziesiąty tytuł Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

WMMP

WMMP 2016: Paweł Szkopek wraca do Poznania po dziesiąty tytuł

Paweł Szkopek wystartuje w najbliższy weekend w Poznaniu w wyścigach przedostatniej rundy motocyklowych mistrzostw Polski klasy Superbike chcąc przypieczętować wyjątkowy, dziesiąty tytuł.

Startujący Yamahą R1 w barwach ekipy Wójcik FHP Racing Team, Szkopek wygrał siedem z ośmiu tegorocznych wyścigów, dzięki czemu prowadzi w tabeli w przewagą aż 60 punktów. Jeśli 41-latek z Dobrzykowa utrzyma tempo pokazane do tej pory, dziesiąty tytuł mistrza Polski będzie mógł zapewnić sobie już w ten weekend, na dwa wyścigi przed końcem sezonu i taki też jest plan całej ekipy.

 

 

Pierwszy z wyścigów połączonych klas Superbike i Superstock 1000 odbędzie się w sobotę o godzinie 16:10. Drugi w niedzielę o 15:25. Bezpośrednie relacje z obu wyścigów śledzić można w internecie pod adresem livemotorsport.tv.

 

„Dwa tygodnie temu zaliczyliśmy w Poznaniu idealny weekend, ale choć wygrałem oba wyścigi zabrakło mi kilku punktów, aby już na półmetku sezonu przypieczętować tytuł – mówi Paweł Szkopek. - Wracamy więc do Poznania z zamiarem postawienia kropki nad i, i sięgnięcia po wyjątkowe, dziesiąte mistrzostwo. Jednocześnie start w rundzie mistrzostw Polski będzie dla mnie świetną okazją do potwierdzenia formy przed bardzo ważną, wrześniową rundą mistrzostw świata World Superbike, która odbędzie się w Niemczech, tuż przy polskiej granicy i będzie dla mnie niemal jak domowy wyścig.”

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Paweł Szkopek chce w Poznaniu przypieczętować dziesiąty tytuł mistrza Polski Paweł Szkopek chce w Poznan...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści