Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Virtual Rally Game, czyli Dakar 2010 na ekranie komputera Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Virtual Rally Game, czyli Dakar 2010 na ekranie komputera

Virtual Rally Game to internetowa gra w czasie rzeczywistym, która pozwoli Wam na zmierzenie się z Dakarem 2010 bez wychodzenia z domu.

Virtual Rally Game to internetowa gra w czasie rzeczywistym, która pozwoli Wam na zmierzenie się z Dakarem 2010 bez wychodzenia z domu.


Już 1 stycznia ruszy kolejna edycja legendarnego Rajdu Dakar. Jeżeli zawsze marzyliście o tym, by wziąć udział w tych najsłynniejszych zmaganiach świata, teraz macie ku temu świetną okazję. Tym razem zamiast tylko oglądać rywalizację startujących zawodników, sami możecie sprawdzić się na bezdrożach Chile i Argentyny, nie odchodząc od ekranu swojego komputera. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.virtualrallygame.com i 1 stycznia staniecie na starcie w Buenos Aires.
 

Gra toczyć się będzie w czasie rzeczywistym. Internauci będą rywalizować ze sobą i zmagać się na terenach Chile i Argentyny przez kilkanaście dni na trasie liczącej ok. 9000 km. Czekają na nich, tak jak na prawdziwych zawodników, pustynia, kamieniste drogi i ciężkie przeprawy po bezdrożach. Kierowcy będą musieli wykazać się znajomością trasy i orientacją w terenie, odpowiednim doborem ciśnienia w oponach oraz prędkości tak, aby ukończyć poszczególne odcinki, oczywiście, jak najwyżej w klasyfikacji. Naprawy uszkodzonych pojazdów odbywać się będą nocami na terenie biwaku.
 

Pozostaje zatem tylko zarejestrować się, wybrać, czy chcemy jechać motocyklem, czy samochodem i 1 stycznia stanąć na starcie w Buenos Aires.
 

...
Virtual Rally Game, czyli Dakar 2010 na ekranie komputera Virtual Rally Game
Virtual Rally Game, czyli Dakar 2010 na ekranie komputera - fot. 2 Virtual Rally Game
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści