Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport MotoGP Valentino Rossi złamał nogę podczas treningu (aktualizacja) Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

MotoGP

Valentino Rossi złamał nogę podczas treningu (aktualizacja)

Najstarszy i najbardziej utytułowany zawodnik w stawce uległ wypadkowi w czasie treningu motocrossowego. Jak potwierdził zespół Yamaha Movistar Valentino doznał złamania kości strzałkowej i piszczelowej z przemieszczeniem w prawej nodze. Więcej dowiemy się prawdopodobnie w poniedziałek rano, kiedy 46 będzie już po operacji.

 

 

Pod znakiem zapytania pozostaje jego start w czasie najbliższej rundy MotoGP na torze Misano - wiele jednak wskazuje na to, że przerwa może potrwać dłużej. Czy oznacza to pożegnanie z tytułem mistrzowskim?

 

Po cichu mamy nadzieję, że nie w końcu zawodnicy motocyklowi zawsze szybko wracają nawet po poważniejszych urazach a Valentino Rossi wielokrotnie udowodnił, że walczy do końca. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia - jeśli tylko pojawią się nowe informacje z pewnością je przekażemy...

 

Aktualizacja:

Jak się okazuje, Rossi jest już po operacji - przeprowadził ją dr Raffaele Pascarella szef ortopedii szpitala Azienda Ospedaliero-Universitaria Ospedali Riuniti w Anconie. Jak się dowiedzieliśmy operacja przebiegła świetnie, Valentino doskonale się czuje i wspominał, że jak najszybciej chce wrócić na motocykl.

 

 

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści