Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Używane Używana Yamaha XVS 650 Drag Star - mały wielki cruiser Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Używane

Używana Yamaha XVS 650 Drag Star - mały wielki cruiser

Yamaha XVS 650 Drag Star jest wyjątkowo udanym klasykiem. Choć ma tylko 650 ccm, świetnie się prezentuje i daje wiele frajdy z jazdy.

Czas na nowości

Yamaha XVS 650 Drag Star, model 1996-2001

Lata dziewięćdziesiąte były dla klasyków bardzo udane. W ślad za rosnącym popytem na tego typu jednoślady producenci motocykli zaczęli konstruować zupełnie nowe modele, które nie miały nic wspólnego z dawnymi, choć wciąż produkowanymi jeszcze klasykami. Tak zrobiła między innymi Yamaha, która budując w połowie lat dziewięćdziesiątych nowego cruisera klasy średniej, nie bazowała ani na układzie nośnym mniejszej XV 535, ani większej XV 750.


Yamaha XVS 650 Drag Star zadebiutowała w 1996 r. podczas targów w Kolonii. Uzupełniła gamę modelową, przyciągając całą rzeszę nowych klientów. Na Drag Stara przesiadali się również ci, którzy wcześniej jeździli Yamahami Virago, w większości przypadków bardzo już wysłużonymi.


Nowy model był bardzo atrakcyjny. Nie tylko dlatego, że jego poziom techniczny został dostosowany do poziomu obowiązującego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Również dlatego, że Yamaha XVS 650 Drag Star miała spore rozmiary i bardzo dobrze się prezentowała. Sprawiała wrażenie motocykla klasy wyższej, a nie średniej, co bardzo podobało się nabywcom. Wyróżniała ją również ciekawa stylizacja, łącząca różne style.

 

Czytaj dalej na następnej stronie>>>

Więcej o motocyklach Yamaha
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Używana Yamaha XVS 650 Drag Star

8
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści