-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Uzbrojona Cebra – sposób na katamarany? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Uzbrojona Cebra – sposób na katamarany?

Niektórzy mają iście szatańskie pomysły na pozbycie się ze swojej drogi każdej puszki, która przeszkadza w rozwinięciu prędkości.

Niektórzy mają iście szatańskie pomysły na pozbycie się ze swojej drogi każdej puszki, która przeszkadza w rozwinięciu prędkości.


Koleś, którego możecie obejrzeć na poniżej zamieszczonym filmiku, trochę zbyt dosłownie wziął sobie do serca niektóre filmy wojenne i fantastyczne. Wyszedł najwyraźniej z założenia, że nie tylko wydech ma informować innych użytkowników drogi o tym, że nadjeżdża. Można to zrobić o wiele bardziej dosłownie. Dlatego też uzbroił swoją Hondę CBR 600RR w wyrzutnię rakiet. Z sukcesem.


Za sukces należy też uznać, że jedyne naboje, które obsługuje jego wyrzutnia, to fajerwerki. Mimo to, wziąwszy pod uwagę celność tychże, na miejscu katamaraniarzy spływałabym z drogi jak najszybciej, to samo doradzając kolegom motocyklistom jadącym w pobliżu odrzutowej Hondy. Chyba że koniecznie chcą oberwać rykoszetem... Tylko czekać aż szczęśliwy posiadacz Cebry "ziemia powietrze" uszkodzi się sam.


 

Więcej o motocyklach Honda

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Uzbrojona Cebra – sposób na katamarany? Cebra z wyrzutnią rakiet.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści