Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Udziały w Erik Buell Racing ponownie zlicytowane i... pojawił się nowy kupiec Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Udziały w Erik Buell Racing ponownie zlicytowane i... pojawił się nowy kupiec

Historia Erik Buell Racing zaczyna powoli przypominać telenowelę, a teraz został do niej dopisany kolejny odcinek. Udziały ponownie wystawiono na aukcję i pojawił się nowy gracz.

Póki co dane nowego zwycięzcy pozostają anonimowe, ale wiadomo, że nie jest to Bruce Belfer. Przypomnijmy, że w sierpniu Belfer wylicytował udziały produkcyjnej części Erik Buell Racing i ogłosił, że zamierza wskrzesić markę. Nie uzbierał jednak na czas odpowiedniej sumy pieniędzy i 10 grudnia odbyła się kolejna licytacja, której Belfer już nie wygrał.

W sierpniu Belfer wylicytował udziały produkcyjnej części Erik Buell Racing za 2,25 miliona dolarów i teraz wyszedł z taką samą ofertą. Okazuje się jednak, że została ona przebita przez firmę, która do poniedziałku pozostaje anonimowa.

Więcej o motocyklach Buell Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
EBR 1190SX to obiecujący motocykl klasy super naked, kilka sztuk pojawiło się również w Polsce EBR 1190SX to obiecujący mo...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści