Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes "Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha" powraca! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

"Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha" powraca!

Ruszamy z kolejną edycją promocji na oryginalne części zamienne do youngtimerów i oldtimerów marki Yamaha. Posiadasz 35-letnią, klasyczną Yamahę RD 350? Otrzymasz 35% rabatu. Jeździsz Super Tenere z 1997? Twój rabat wyniesie 20%. To takie proste. Tegoroczna akcja rusza 15 października i będzie trwała do Świąt Bożego Narodzenia, czyli 21 grudnia.

Analogicznie do poprzednich lat, tak i teraz jesienią, Yamaha postanowiła zadbać o klasyczne modele swojej marki. Autoryzowany serwis na podstawie numeru VIN będzie określał wiek maszyny, a ten będzie równał się procentom rabatu udzielonego na oryginalne części. Akcja dotyczy motocykli, skuterów i silników zaburtowych wyprodukowanych przed 2000 rokiem, a minimalna wartość zamówienia - tak jak i poprzednio - to 200 zł brutto. 

Nie warto zwlekać. W tym roku akcja „Tyle procent zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” trwa nieco krócej, od 15 października do 21 grudnia i nie łączy się z innymi promocjami. To idealny czas na jesienny przegląd i przygotowanie swojego sprzętu na przyszły sezon. Zwłaszcza, że można sporo oszczędzić, korzystając z jakościowych części zamiennych sygnowanych logiem Yamaha. 

Szczegóły promocji są podane w regulaminie i u autoryzowanych dealerów Yamahy.

 

Więcej o motocyklach Yamaha
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści