Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Trzy Moto Guzzi, jakich nie znałeś Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Trzy Moto Guzzi, jakich nie znałeś

Moda na cafe racery, scramblery i customy rozmaite rozwija się bardzo dynamicznie. Współcześni nabywcy motocykli coraz częściej poszukują niebanalnego stylu, podkreślającego ich indywidualizm, a projektanci chętnie korzystają z dziedzictwa tworząc stylistyczne arcydzieła. Takie właśnie jest Moto Guzzi V7 II. Zobacz sesję trzech Gutków w industrialnej odsłonie.

Moto Guzzi to kwintesencja włoskiego stylu. To motocykle dla ludzi poszukujących niebanalnych rozwiązań i chcących wyrażać siebie poprzez unikatowe cechy swojej maszyny. Model V7 jest spadkobiercą dziedzictwa swojego przodka z lat '70. To jednak całkiem nowa konstrukcja wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Gutek napędzany jest wałem kardana, ma dwukanałowy ABS i kontrolę trakcji oraz fantastyczny dwucylindrowy silnik w układzie V, z kątem rozwarcia równym 90 stopniom. My do sesji wzięliśmy wersje Special (kolorowe baki z pasem) i Stone. W ofercie jest jeszcze Racer, i Stornello.

 

 

Te motocykle nie pozwalają przejść obok siebie obojętnym. Ci, którzy czują klimat segmentu heritage na pewno zagadają Cię wszędzie tam, gdzie się nim pojawisz. Gutek V7 II to również bardzo wdzięczny obiekt do customizingu. Producent oferuje aż 60 różnych akcesoriów, dzięki którym możesz nadać swojej maszynie oryginalnego charakteru.

 

W naszych redakcyjnych testach właśnie była czarna sztuka z prezentowanych fotografii. To Moto Guzzi V7 Stone na aluminiowych felgach. Jego wyróżniki to przede wszystkim akcesoryjny układ wydechowy firmy Arrow oraz chromowane dodatki: owiewka, pole numerowe oraz błotniki.

 

Sesja została zrealizowana w pracowni Turbokolor Pawła Swanskiego na warszawskim Żoliborzu. Dziękujemy! 

oceń ten materiał:
Moto Guzzi V7 Moto Guzzi V7
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści