Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Tron Light Cycle – replika filmowego motocykla w skali 1:1 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Tron Light Cycle – replika filmowego motocykla w skali 1:1

W grudniu przyszłego roku do kin na całym świecie wejdzie sequel słynnego w latach osiemdziesiątych filmu science fiction "Tron" pt. "Tron Legacy". My już teraz możemy zobaczyć motocykl, który w filmie 'gra' jedną z ważniejszych ról.

W grudniu przyszłego roku do kin na całym świecie wejdzie sequel słynnego w latach osiemdziesiątych filmu science fiction "Tron" pt. "Tron Legacy". My już teraz możemy zobaczyć motocykl, który w filmie "gra" jedną z ważniejszych ról.


W drugiej części "Trona" bohater chce uwolnić swojego ojca, zamkniętego przez ostatnich 25 lat w wirtualnym świecie. Akcja obejmuje także m.in. wyścigi motocykli, czy raczej światłocykli, które wyglądają dokładnie tak, jak ten pokazany na zdjęciach obok. Co ciekawe, najwyraźniej dysponują one silnikiem typu boxer produkcji BMW. Poza tym, jak na wygenerowaną w komputerowej rzeczywistości maszynę przystało, Light Cycle jest opływowy, udziwniony i oświetlony.


Replika wirtualnego
motocykla w skali 1:1 została zaprezentowana na pokazie Comic-Con w San Franciso. My musimy poczekać aż film znajdzie się na ekranach kinowych. Ciekawe jak jeździłoby się takim jednośladem?
 

Więcej o motocyklach BMW

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Tron Light Cycle – replika filmowego motocykla w skali 1:1 Tron Light Cycle
Tron Light Cycle – replika filmowego motocykla w skali 1:1 - fot. 2 Tron Light Cycle
Tron Light Cycle – replika filmowego motocykla w skali 1:1 - fot. 3 Tron Light Cycle
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści