Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli "Tron: Dziedzictwo" – jak powstały motocykle? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

"Tron: Dziedzictwo" – jak powstały motocykle?

W oczekiwaniu na premierę filmu "Tron: Dziedzictwo" posłuchajcie i obejrzyjcie, jak twórca niezwykłego, wirtualnego motocykla opowiada o swoim projekcie.

W oczekiwaniu na premierę filmu "Tron: Dziedzictwo" posłuchajcie i obejrzyjcie, jak twórca niezwykłego, wirtualnego motocykla opowiada o swoim projekcie.


Za wygląd motocykli w filmie "Tron: Dziedzictwo" odpowiada Daniel Simon, którego inne projekty możecie znaleźć na stronie Cosmic Motors, która na pewno spodoba się męskiej części naszych Czytelników. Simon prezentuje etapy powstawania graficznego prototypu motocykli, kombinacji kierowcy i maszyny wraz z rozróżnieniem "twarzy" motocykli na "dobrą" i "złą", a także wyróżnieniem czarnych jednośladów na ciemnym tle świata, w którym rozgrywa się akcja filmu.


Superprodukcja Disneya zapowiada się nader interesująco, a ogrom pracy, jaki należało włożyć w stworzenie wirtualnego świata, a w tym i jednośladów, robi wrażenie. Film "Tron: Dziedzictwo" w kinach pojawi się 25 grudnia, a my już niedługo będziemy mieć dla Was podwójne wejściówki na seans do kin Cinema City w całym kraju.

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
"Tron: Dziedzictwo" to bitw...
Film oparty jest na niezwyk...
Linie motocykla i ki...
Projekt powstał początkowo...
Szczegóły nadają motocyk...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści