Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Treningi z Grandys Duo na torze Pannonia-Ring Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Treningi z Grandys Duo na torze Pannonia-Ring

Treningi organizowane przez łódzką firmę Grandys Duo od lat cieszą się dużą popularnością. Ostatnio zostaliśmy zaproszeni na tor Pannonia-Ring na Węgrzech tuż przed zawodami cyklu Alpe Adria i eliminacjami Mistrzostw Polski.

Na paddock oprócz entuzjastów amatorskiej jazdy po nitce toru już we wtorkowy wieczór zaczęli zjeżdżać profesjonalni zawodnicy. Dla amatorów to niezwykłe doświadczenie: móc trenować ramię w ramię z zawodowcami, a także skorzystać z ich rad i doświadczenia. Bo jak na treningi doskonalenia jazdy przystało, uczestnicy imprezy zostali podzieleni na trzy grupy. Debiutanci przydzieleni zostali do grupy C, w której instruktorami była plejada mistrzów Polski: Paweł Szkopek, Adam Badziak, Janusz Oskaldowicz, Daniel Bukowski, Mariusz Grandys czy Adam Kropiwnicki. Wyczynom gości na torze Pannonia-Ring jak zwykle swoim przychylnym okiem przyglądał się jeden z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych zawodników jeżdżący kiedykolwiek w Mistrzostwach Polski, rezydent toru Pannonia-Ring Andreas Meklau.


Trudno zrozumieć, jak robi to Jacek Grandys, organizator treningów, ale znów zapewnił wspaniałą pogodę i niezwykle przyjazną, niemal rodzinną atmosferę. Jeśli jeszcze nigdy nie byliście na treningach Grandys Duo, odwiedźcie koniecznie następną edycję, która odbędzie się 9-10 września, tym razem na torze Slovakiaring.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor naczelny
oceń ten materiał:
Trening z Grandys Duo na Pannonia-Ring Trening z Grandys Duo na Pa...
Trening z Grandys Duo na Pannonia-Ring Trening z Grandys Duo na Pa...
Trening z Grandys Duo na Pannonia-Ring Trening z Grandys Duo na Pa...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści