Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Spędź majówkę na torze Slovakia Ring. Ostatnie miejsca czekają Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Spędź majówkę na torze Slovakia Ring. Ostatnie miejsca czekają

GRANDys duo podobnie jak w ubiegłym roku organizuje treningi motocyklowe na torach Slovakia Ring i Pannonia Ring. W tym roku pierwsza impreza odbędzie się już 2 i 3 maja na Słowacji. Jeśli jeszcze nie macie planów na ten weekend, mamy dobrą wiadomość, jest jeszcze kilka miejsc, ale szybko ich ubywa.

1 i 2 czerwca motocykliści wraz z GRANDys duo pojadą na Węgry, natomiast 22 i 23 września znów na Słowację.


Imprezy te, podobnie jak poprzednio, adresowane są zarówno do amatorów, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji jeździć własnym jednośladem na torze wyścigowym, jak również do tych, którym jazda torowa nie jest obcy. Wszyscy pod okiem instruktorów, którymi są wielokrotni mistrzowie i wicemistrzowie Polski (i nie tylko), uczą się techniki jazdy i doskonalą swoje umiejętności.


W tym roku warto pojechać na wszystkie trzy treningi. Wszyscy, którzy wezmą w nich udział, mają szansę na wylosowanie wyjazdu na rundę WSBK na to Jerez w Hiszpanii w październiku br. W ramach nagrody przelot, nocleg i wejściówki VIP do zespołu Pata Yamaha Official World SBK Team. Do Jerez pojadą dwie osoby spośród uczestników treningów.


Szczegółowe informacje o treningach z GRANDys duo na stronie: www.grandysduo.com

 

GRANDys duo na Pannonia Ring 2015

oceń ten materiał:
Trening z GRANDys duo na Pannonia Ring w 2015 r. Trening z GRANDys duo na Pa...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści