Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju TomTom i GoPro dołączają do Wiosny z Ducati 2017 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

TomTom i GoPro dołączają do Wiosny z Ducati 2017

Bez względu na to, jaki posiadacie motocykl wciąż możecie dołączyć do imprezy, na którą wraz z Ducati Polska serdecznie Was zapraszamy. Do imprezy dołączyło dwóch nowych partnerów TomTom i GoPro.

Na Wiosnę z Ducati Tour 2017 już Was zapraszaliśmy - materiał znajdziecie tutaj. W międzyczasie pozyskano nowych partnerów, którzy uatrakcyjnią imprezę. Co to za partnerzy?

 

 

 

 

 

Pierwszym z nich jest kultowe GoPro.

 

 

 

 

Dzięki uprzejmości firmy Freeway, jedynego importera GoPro w Polsce, będziecie mieli możliwośc przetestowania najnowszych produktów tej firmy. Jednak to nie wszystko, nasze przejazdy będą filmowane właśnie tymi kamerami, a podczas naszej imprezy będziecie mogli uczestniczyć w przydatnym wykładzie, po którym poznacie wszystkie możliwości jakie oferuje pełna gama produktów GoPro.

 

 

 

 

Dzięki kolejnemu partnerowi, firmie TomTom znanej z produkcji najwyższej jakości nawigacji, będziemy mieli pewność, że nikt z naszych uczestników nie zgubi się w uroczych okolicznościach Karkonoszy. Dzięki TomTom, jako pierwszi w Polsce, będziecie mogli przetestować najnowszą nawigację TomTom Rider 450. Informacje o imprezie znajdziecie tutaj.

 

 

>>>Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowaliście, to kliknijcie TUTAJ i zróbcie to jak najszybciej!<<<

 

 

Więcej na stronie Ducati Tour 2017!

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści