Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju The Distinguished Gentleman’s Ride Warszawa 2017 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

The Distinguished Gentleman’s Ride Warszawa 2017

The Distinguished Gentleman’s Ride (DGR) to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz charytatywnych imprez motocyklowych w miastach na całym świecie. W tym roku odbędzie się już piąta jego edycja. W ten sam weekend (23-24 września), w 600 miastach na świecie, 70 000 motocyklistek i motocyklistów ubiera się w eleganckie stroje, by na swoich klasycznych i customowych motocyklach przejechać przez miasto.

Sam przejazd jest poprzedzony zbiórką funduszy na rzecz walki z rakiem prostaty i realizację programów prewencji samobójstw wśród mężczyzn. Stołeczni motocykliści uczestniczą w DGR od pierwszej edycji. W Polsce wydarzenie odbędzie się również w Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście. Każdy uczestnik DGR  rejestruje się na stronie gentlemansride.com, wybiera kraj i miasto, w którym planuje wziąć udział w przejeździe.

 

 

 

 

W ten sposób tworzy swoją podstronę, na której znajdują się takie informacje jak motocykl, na którym będzie jechał i kwota, jaką dotychczas zebrał. Aby zgromadzić fundusze, uczestnik może sam wpłacić pieniądze, a także poprosić znajomych, by zasilali jego konto.

 

 

 

 

 

Od ubiegłego roku DGR jest globalnie związany sześcioletnią współpracą z fundacją Movember, która koordynuje międzynarodowe kampanie dotyczące programów zdrowotnych dla mężczyzn, badania naukowe nad rakiem prostaty i działania prewencyjne związane z samobójstwami wśród mężczyzn. Wszystkie środki zgromadzone przez uczestników DGR w danym kraju są przekazywane do regionalnej centrali fundacji.

 

Globalnymi sponsorami wydarzenia są Triumph Motorcycles i producent zegarków Zenith. Dla uczestników z całego świata z największą ilością zgromadzonych środków przewidzieli oni nagrody w postaci motocykli i zegarków ze specjalnej edycji DGR.  W tym roku nie zabraknie atrakcji dla uczestników DGR Warszawa. Osoby, które zgromadzą najwięcej środków, otrzymają nagrody ufundowane przez Triumph Polska, SHOEPASSION.PL, Warszawską Izbę Lordów i Próchnik S.A.. Podczas przejazdu  motocyklistów ugości Targ Śniadaniowy na Żoliborzu i restauracja Jeff’s na Polach Mokotowskich, gdzie przewidziane jest zakończenie imprezy.

 

Informacje na temat zdrowia mężczyzn, profilaktyki i badań zapewni Movember Polska, a nad bezpieczeństwem uczestników podczas przejazdu, kolejny rok z rzędu, będą czuwać motocyklowi ratownicy z Fundacji Moto-Medic. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Esquire i portal motocyklowy Motogen.pl. Zachęcamy do odwiedzenia strony movember.org.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat zdrowia mężczyzn i znaleźć harmonogram bezpłatnych badań planowanych na listopad tego roku.

 

Data wydarzenia:

23/09 – Warszawa

24/09 – Wrocław, Kraków, Trójmiasto

 

Globalni Sponsorzy

·         Triumph Motorcycles

·         Zenith Watches

DGR w Warszawie wspierają

·         Triumph Polska

·         SHOEPASSION.PL

·         Warszawska Izba Lordów

·         Targ Śniadaniowy

·         Restauracja Jeff’s

·         Próchnik S.A.

·         Fundacja Moto-Medic

·         WORKRROM GROUP

·         Soundimage.pl

Patronat medialny

·         Esquire

·         Motogen.pl

Partnerzy

·         Movember Polska (movember.org.pl)

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści