Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Inne testy Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla test, opinie i oceny

Niedawno przedstawialiśmy Wam rozwiązanie dla tych, którzy z różnych powodów muszą trzymać motocykl pod chmurką, a jest nim Moto-Box. Producent przysłał nam garaż na testy i mamy nadzieję, że przez najbliższe tygodnie będzie on poddany różnym warunkom pogodowym, no może z wyjątkiem śniegu.

Żeby zachować trochę informacji do pełnej wersji testu napiszę tylko, że ma on wymiary 112 x 160 x 270 (szerokość, wysokość, długość) i waży 160 kilogramów. Do jego produkcji użyto wysokogatunkowej stali zabezpieczonej przed korozją oraz elementów z żywicy epoksydowej. Nasza wersja jest podstawową, ale podczas składania zamówienia można poprosić o dodatkowe modyfikacje. Jedyne czego nie można zmienić to wymiary garażu.

 

Przeczytaj: Moto-Box - niezwykły garaż dla twojego motocykla


Wyciągnięcie Moto-Box z busa oraz dostosowanie szerokości prowadnicy do rozmiaru przedniego koła zajęło niecały kwadrans. Jeżeli w trakcie użytkowania chcecie zaparkować motocykl mający inną szerokość przedniej opony, to można w prosty sposób samodzielnie dokonać regulacji śrub prowadnicy. Zasada działania jest prosta - należy wjechać przednim kołem na prowadnicę, która jest zabezpieczona hamulcem, zsiąść z motocykla, zwolnić hamulec i wepchnąć motocykl do środka.

Więcej na temat garażu napiszę pod koniec miesiąca. Poniżej możecie zobaczyć krótki klip „walk around” z motocyklem będącym już w środku.

 

Oceń ten materiał:
Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla Moto-Box
Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla - fot. 2 Moto-Box
Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla - fot. 3 Moto-Box
Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla - fot. 4 Moto-Box
Testujemy Moto-Box - garaż dla motocykla - fot. 5 Moto-Box
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści