Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Test MCN: Ducati Supersport S miażdży konkurencję Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Test MCN: Ducati Supersport S miażdży konkurencję

Jeden z najbardziej znanych magazynów motocyklowych MCN postanowił sprawdzić, który motocykl z segmentu sportowo-turystycznych najlepiej się nadaje do dynamicznej turystyki. Pod lupę wzięto Kawasaki Z1000SX, Hondę VFR800 ABS oraz Ducati Supersport S. Dodatkowo do grupy testowanych pojazdów dołączono Ducati Panigale 959 S.

Ducati Supersport S potrzebowało tak silnych konkurentów, aby udowodnić swoją przewagę. Testerzy chwalili jego komfort, który na długim dystansie był porównywalny tylko z Kawasaki Z1000SX. Doskonała, turystyczna pozycja , dynamiczny wygląd i perfekcyjne wykonanie przypominało Hondę VFR800, ale to Ducati było bardziej zwinne i generowało więcej radości.

 

Test MCN, 2x Ducati, Honda i Kawasaki...

 

 

Pod względem precyzji prowadzenia i osiągów nie odbiegało znacząco od Ducati 959 Panigale. W efekcie zwycięstwo przypadło Ducati Supersport S, drugie miejsce Kawasaki Z1000SX, trzecie miejsce Ducati Panigale 959 a ostatnie Hondzie VFR800.

Werdykt MCN: „chcesz mieć przepis na świetny motocykl sportowo turystyczny: weź pozycję z Hondy, komfort z Kawasaki, dodaj geny sportowego Panigale a otrzymasz Ducati Supersport S”.

 

Ducati Supersport S w Polsce: chcesz przetestować najlepszy motocykl sportowo – turystyczny? Zarezerwuj ostatnie wolne miejsca „Wiosna z Ducati Tour 2017” i sprawdź, jak Supersport S sprawdzi się na krętych drogach Sudetów.

 

Więcej informacji na ducatitour.pl lub ducatipolska.pl

 

 

 

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści