-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Termoaktywne kaski - niesamowite malowania widoczne tylko latem? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Termoaktywne kaski - niesamowite malowania widoczne tylko latem?

Malowanie kasku to dla wielu motocyklistów rzecz bardzo ważna. To często po kasku właśnie można rozpoznać znajomego, który akurat porusza się po mieście jednośladem. Zatem im kask bardziej charakterystyczny, tym lepiej. To malowanie, a raczej technologia przedstawiona w video po prostu zwali was z nóg.

Wielu oszczędnych motocyklistów przy zakupie kasku wybiera czarne malowanie – raz, bo im się po prostu podoba, a dwa, po porostu jest najtańsze. Niestety kask taki bardziej się nagrzewa na słońcu, a w nocy jest mniej widoczny oraz… w ogóle nie wyróżnia się na mieście. Zobaczcie niesamowity kompromis – malowanie „termoaktywne”. Pod wpływem ciepła – na filmie pokazana jest opalarka, ale tak samo będą działały promienie słońca, kask zmienia barwy – z czarnego na biały lub też ukazuje się ukryta „na zimno” grafika. Kto chciałby mieć tak malowany kask? Myślę, że absolutnie każdy!

 

 

Powiązane materiały

...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści