Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Targi INTERMOT 2016 oficjalnie zapowiedziane Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Targi INTERMOT 2016 oficjalnie zapowiedziane

Ruszyła kampania promująca kolejną edycję targów INTERMOT, która odbędzie się w październiku przyszłego roku.

Przyszłoroczna edycja targów INTERMOT odbędzie się w dniach od 5 do 9 października i będzie ją promować hasło „Come together, ride now!”. Organizatorzy targów chcą nastawić się przede wszystkim na lifestyle, który jak nigdy dotąd jest istotną częścią motocyklizmu.

W ramach targów odbędą się również imprezy „INTERMOT customized” i „INTERMOT e-motion”. Producenci sami zachęcają swoich klientów do przerabiania motocykli. Najlepszymi przykładami są tutaj nie tylko Harley-Davidson, ale również BMW z modelem R nineT oraz oczywiście Ducati ze swoim Scramblerem, gdzie kupno bazowej wersji to dopiero początek przygody. „INTERMOT e-motion” jest z kolei odpowiedzią na rosnące zainteresowanie motocyklami elektrycznymi.

Liczymy również, że oprócz szerokiej gamy akcesoriów lifestyle, customowych motocykli i motocykli elektrycznych zobaczymy także nowości równie ekscytujące jak te zaprezentowane w 2014 roku.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Plakat promujący targi INTERMOT 2016 Plakat promujący targi INTE...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści