-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Suzuki pracuje nad nową generacją modelu Hayabusa Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Suzuki pracuje nad nową generacją modelu Hayabusa

W wywiadzie dla francuskiego MotoRevue prezes Suzuki - Toshihiro Suzuki powiedział, że producent pracuje nad nową generacją modelu Hayabusa.

Obecna generacja Hayabusy jest na rynku od 2008 roku i pomimo „podeszłego” wieku nie ma się czego wstydzić. Silnik generuje moc 197 koni mechanicznych i dysponuje momentem obrotowym wynoszącym 155 Nm. Jednak zestawiając go z innymi turystykami, które są wyposażone w najnowsze elektroniczne wspomagacze i ułatwiacze życia, Hayabusa od kilku lat prosi się o mocną aktualizację. Wygląda na to, że producent nareszcie obudzi sokoła wędrownego z zimowego snu.

 W tym roku nareszcie otrzymaliśmy zupełnie odmienione GSX-R1000, który rozbudził apetyt fanów Suzuki. W wywiadzie nie padły żadne konkretne deklaracje co do daty premiery. Prezes marki powiedział tylko tyle, że inżynierowie pracują nad nową Hayabusą i przyszła generacja będzie miała więcej elektroniki.

Przy okazji Toshihiro Suzuki zapewnił, że trwają prace nad wprowadzeniem do sprzedaży motocykla opartego na koncepcie Recursion.

Autor: Wojciech Grzesiak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Obecna generacja Suzuki Hayabusa jest na rynku już od 2008 roku Obecna generacja Suzuki Hay...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści