Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Suzuki GSX-S 300. Hamamatsu buduje nowy model wspólnie z chińskim partnerem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Suzuki GSX-S 300. Hamamatsu buduje nowy model wspólnie z chińskim partnerem

GSX-S 300 już wkrótce uzupełni rodzinę usportowionych nakedów Suzuki. Chiński partner producenta złożył dokumentację patentową na ten motocykl.

Dokumentację patentową złożyła firma Dachang Jiang, partner Suzuki w produkcji motocykli małolitrażowych. Robocza nazwa projektu to HJ300, co oznacza pojemność silnika i skrót od Haojue – marki, pod którą Dachan Jang sprzedaje motocykle Suzuki w Chinach.

 

Z wizualizacji załączonych do dokumentacji można wyciągnąć wniosek, że motocykl trafi także na Stary Kontynent. Świadczy o tym poziom wyposażenia, głównie obecność systemu ABS, obowiązkowego w nowych motocyklach, sprzedawanych w Unii Europejskiej.

 

Silnik wydaje się bardzo podobny do jednostek napędowych GSX250R i V-Stroma 250. Pozostałe elementy wyposażenia to widelec upside-down i kokpit wykonany w technologii LCD. Całkiem nowe wydają się rama i wahacz. Niestety, Suzuki milczy na temat terminu premiery motocykla.

 

Więcej o motocyklach Suzuki
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści