Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Super-Veteran 2012 – już 19 maja na Torze Lublin Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Super-Veteran 2012 – już 19 maja na Torze Lublin

W sobotę, 19.05.2012 roku, na Torze Lublin odbędzie się impreza dedykowana miłośnikom oldtimerów, którzy chcą sprawdzić swoje maszyny w wyścigu.

W sobotę, 19 maja, na Torze Lublin odbędzie się impreza dedykowana miłośnikom oldtimerów, którzy chcą sprawdzić swoje maszyny w wyścigu.


Wszyscy właściciele motocykli zabytkowych są mile widziani na zlocie Super-Veteran 2012, którego częścią główną będą jedyne w Polsce Wyścigi Motocykli Zabytkowych Super-Veteran. Na starcie zobaczymy Junaki, Urale, Sokoły, SHL-ki, WFM-ki, Lewisy i motocykle Mińsk. Wszystkie one, w sumie ponad 100 motocykli z Polski i nie tylko, pojawią się w majową sobotę na Torze Lublin już o godzinie 8.00, by nieco ponad godzinę później rozpocząć treningi zapoznawcze, a potem kwalifikacyjne. Pierwszy bieg rozpocznie się o godzinie 12.30, a zakończenie imprezy na torze przewidziano na godzinę 16.45. Organizatorzy zlotu – Lubelska Grupa Weterańska Partyzant – przygotowali ponadto rozmaite atrakcje, wśród których znaleźć można konkursy, wystawę plenerową i wiele innych.


Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie tutaj.


Patronat medialny nad zlotem Super-Veteran 2012 oraz Wyścigiem Motocykli Zabytkowych Super-Veteran objął MOTOGEN.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Super-Veteran 2012 – już 19 maja na Torze Lublin Super-Veteran 2012 – już 19...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści