-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Sobota 10 sierpnia Dzień Otwarty w Liberty Motors Warszawa - Piaggio, Vespa, Moto Guzzi, Ducati, Aprilia... Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Sobota 10 sierpnia Dzień Otwarty w Liberty Motors Warszawa - Piaggio, Vespa, Moto Guzzi, Ducati, Aprilia...

Przed nami jedna z największych imprez naszego projektu Lato w Mieście, czyli połączony Dzień Otwarty marek: Vespa, Piaggio, Ducati, Moto Guzzi, Aprilia… Oj będzie się działo i będzie opłacało się wpaść w najbliższą sobotę (10 sierpnia) do Liberty Motors na Łopuszańskiej 36 w Warszawie!

Drzwi salonu Liberty Motors otwierają się dla was o godzinie 10 i pozostaną otwarte do godziny 16. W tym czasie będziecie mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji. Jakich?

 

Po pierwsze jazdy testowe! Jeżeli będziecie mieli ochotę, to przejedziecie się każdym sprzętem testowym, który jest dostępny i zarejestrowany w Liberty Motors, czyli: Piaggio GTS 125, Piaggio GTS 300, Piaggio Medley 125, Piaggio Liberty 125, a także największymi skuterami na kategorię B: Piaggio MP3 300 i Piaggio MP3 500. Do tego najbardziej kultową VESPĄ – 946 oraz pierwszym skuterem elektrycznym tego producenta – Vespą Elettricą!

 

Czy tylko małymi pojemnościami będziecie mogli pojeździć podczas tej imprezy? Oczywiście, że nie! Specjalnie dla was do jazdy dostępne będą poniższe motocykle Ducati: Nowa Multistrada 950, Multistrada 1260 S, Multistrada 1260 Enduro, najnowszy Hypermotard, Diaveli Xdiavel, Monster 797, Monster 1200 oraz Panigale 959 Corse!

 

 

Po jeździe testowej klienci, wyjątkowo, jako pierwsi, będą mogli zakupić pojazdy demonstracyjne po obniżonych cenach, a jeżeli zdecydują się na zakup nowego skutera spod znaku Piaggio lub Vespa, otrzymają uchwyt na telefon RAM – gratis!!

 

Dodatkowo wybrane kaski będą tylko tego dnia przecenione dokładnie o 15%, ponadto letnie ubrania i rękawiczki włoskiej firmy Tucano Urbano - 10%, aakcesoria i ubrania Ducati będzie można nabyć taniej o 10%!

 

Jeśli chodzi o motocykle Aprilia, to praktycznie wszystkie będą dostępne do obejrzenia, przymierzenia się i oczywiście kupna - na miejscu! Moto Guzzi? Przysiądźcie się i wybierzcie swój model! Przy zakupie motocykli i skuterów Piaggio, Vespa oraz Moto Guzzi i Aprilia będziecie mieli możliwość przedłużenia gwarancji na nowy pojazd do 4 lat! Do tego 10% rabatu na oryginalne akcesoria tych dwóch marek!

Nikt też nie wyjdzie głodny, specjalnie dla gości salonu odpalony zostanie grill i zaserwowane szybkie, letnie przekąski! (oczywiście jak nie nawiedzi nas huragan, bo jeśli tak, to rozdawane będą jedynie M&Msy, ale za to na srebrnej tacy)

 

Dni Otwarte w salonie Liberty Motors w Warszawie wchodzą w skład projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl.

 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

 

Więcej o motocyklach Vespa
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści