Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Sezon trwa, przed nami jeszcze wspaniała pogoda! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Sezon trwa, przed nami jeszcze wspaniała pogoda!

My, Polacy przyzwyczailiśmy się narzekać: na pracę, na brak pieniędzy, na najbliższych, ale głównie jednak jako naród psioczymy na pogodę. Ta jednak w tym roku zamknęła nam usta, zaparła dech w piersiach i jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Prognoza długoterminowa zwala z nóg!

To był, co ja mówię, jest zdecydowanie najdłuższy, najcieplejszy i najsłoneczniejszy sezon, jaki pamiętam. Choć żyję już trochę na tym świecie, nie przypominam sobie, aby pogoda w Polsce była tak wspaniała jak w tym roku. Co więcej, rozmawiałem na ten temat z ludźmi dwa razy starszymi ode mnie i żaden z nich nie pamiętał czegoś takiego.

 

W sezonie 2018 lato zaatakowało już pod koniec kwietnia! Bardzo długa w tym roku majówka była wręcz upalna, można było się opalać – co też nad mazurskim jeziorem z chęcią uczyniłem. Potem było tylko lepiej. Pewne załamanie pogody, choć nie w całym kraju, przypadło na lipiec, który był pół na pół słoneczny i deszczowy. Za to sierpień i wrzesień po prostu skąpały nas w słońcu.

 

Teraz mamy wspaniały październik! I wiecie co? Lato nie składa broni, choć już prawie trzech tygodni mamy astronomiczną jesień, to widok za oknem stara się temu zaprzeczać. Drodzy, przed nami tydzień wspaniałej pogody. Prognoza dla całej Polski mówi, że przez najbliższe 10 dni!! ma być bezdeszczowo, słonecznie, a temperatura maksymalna będzie przekraczać 20 stopni Celsjusza! Panowie i Panie, na MOTO!!

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści