Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Scrambler Fever zacznie się 26 maja! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Scrambler Fever zacznie się 26 maja!

Pod koniec maja (26-29) odbędzie się wyjątkowa impreza zorganizowana przez jeden z najlepszych customowych warsztatów w naszym kraju - Red Hot Chili Customs. Scrambler Fever to masa atrakcji, które przeżyjemy pośród malowniczych lasów Bornego Sulinowa.

Jak pisaliśmy, dzielne Scramblery Ducati spisały się w tamtejszych warunkach idealnie, obsługując ducatowy MultiTour.


Organizatorzy zapraszają każdego posiadacza klasycznego motocykla, preferowane scramblery i trackery (ich właściciele będą zachwyceni trasami) na bazach „zabytkowych” i współczesnych modeli. I od razu uwaga - impreza nie jest dla oraczy pól , katów sprzętowych etc. Tutaj szanujemy technikę oraz otoczenie.


Każdy, kto ceni sobie klasyczne motocykle, dziką przyrodę, chillout i zimne piwo, znajdzie tutaj to, czego szuka. Impreza nie jest typową posiadówą – trzeba nastawić się na jazdę! Na uczestników czeka ponad 150 km offroadu poprzez dzicz. Piękne lasy, jeziora, kaniony, rzeki a nawet tajne posowieckie bazy i wyrzutnie to nie wszystko, co zobaczycie!


Impreza ma charakter rajdu. Na ukrytych punktach kontrolnych na uczestników będą czekać zadania do wykonania lub fanty do zdobycia. Na trasie przewidziano obiad, a po powrocie ognisko i nocne kino drive-in!


W Jeziornej mieszka tylko 3 mieszkańców, nie ma tam przeważnie zasięgu telefonii komórkowej, nie ma sklepu, jest dzicz!
Ale bez obaw. Organizatorzy zapewniają: toalety, prysznice, prąd, ogień, wodę, śmietniki, miejsce na namiot/campera, jezioro, chillout, mapy, pomoc drogową, kino drive-in, obiad na trasie, sklep w odległości 3 km.


Trasy będą dwie: dla początkujących i bardziej wprawionych w offroad. Bez obaw! Każdy motocykl da radę przejechać całość trasy!
Jeżeli chcecie spędzić miło te parę późnowiosennych dni z dala od zgiełku współczesnego świata, od dzwoniącego telefonu; jeżeli chcecie poczuć prawdziwie czyste powietrze, a przede wszystkim pojeździć motocyklem – to jest impreza dla Was!


Weźcie ze sobą: namiot / motocykl / gotówkę / rodzinę. Zostawcie telefon!


SCRAMBLER FEVER
data : 26.05-29.05.2016
miejsce: wieś Jeziorna koło Bornego Sulinowa

 

Rajd Scrambler Fever wyruszy 26 maja

oceń ten materiał:
Rajd Scrambler Fever wyruszy 26 maja Rajd Scrambler Fever wyrusz...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści