-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Scrambler Ducati zaprasza na Wrocław Kustom Konwent 2015 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Scrambler Ducati zaprasza na Wrocław Kustom Konwent 2015

Zapraszamy na Wrocław Kustom Konwent, który odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia. Skoro mowa o przeróbkach, to nie może tam zabraknąć motocykli Ducati Scrambler.

Scrambler to synonim nieskrępowanej wolności i swobody. To nie tylko swoboda w przerabianiu motocykla i zabawie formą, ale również swobodny styl życia, który wymyka się z ogólnie przyjętych ram.

Marka Scrambler Ducati jest partnerem Kustom Konwentu. Na stoisku będzie można porozmawiać o motocyklach, obejrzeć Scramblery i napić się doskonałej kawy. Pojawi się również Vespa pomalowana przez Swanskiego oraz kaski z grafikami jego autorstwa.

Jeżeli jeszcze nie macie planów na weekend, to warto odwiedzić Wrocław i Kustom Konwent, na którym czekają na Was przerobione motocykle i samochody, dużo dobrej muzyki oraz pin-up girls.

 

Więcej informacji o marce Scrambler Ducati znajdziecie na stronach Ducati Polska. Szczegółów na temat Kustom Konwent szukajcie na www.kustomkonwent.pl.

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Stoisko Scrambler Ducati w Poznaniu Stoisko Scrambler Ducati w...
Stoisko Scrambler Ducati we Wrocławiu Stoisko Scrambler Ducati we...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści