-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes „Ruszaj w drogę już teraz, zacznij płacić w przyszłym sezonie”. Liberty Motors zaprasza do swoich salonów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

„Ruszaj w drogę już teraz, zacznij płacić w przyszłym sezonie”. Liberty Motors zaprasza do swoich salonów

Autoryzowany dealer takich marek jak BMW, Ducati, Harley-Davidson, Piaggio, Vespa oraz Yamaha ma przyjemność zaprezentować narzędzia kredytowe, dzięki którym odbierzecie swój pojazd już dzisiaj, a płatności dokonacie na wiosnę.

Odwiedźcie nasz salon, wybierzcie swój wymarzony motocykl, a następnie skorzystajcie z atrakcyjnych narzędzi finansowych, dzięki którym pierwszą ratę zapłacicie po 4 lub 7 miesiącach od zakupu. Co ważne, kredyty z odroczoną płatnością nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, a także koniecznością obowiązkowego ubezpieczenia.

 

 

 

 

To doskonała oferta zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy przed końcem roku stoją przed widmem zapłaty podatku dochodowego.

 

Liberty Motors przygotowało dwa warianty kredytu - z karencją 3 miesięczną, z której mogą skorzystać wszyscy klienci wpłacający minimum 20% wpłaty własnej. Pierwszą ratę zapłacicie dopiero po 4 miesiącach.

 

 W wariancie drugim, przy wpłacie własnej 35% wartości pojazdu karencja będzie wydłużona do 6 miesięcy a pierwsza rata będzie płatna dopiero po 7 miesiącach od daty zakupu.

 

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem nowego motocykla – to doskonały moment. Jeśli się nie zastanawialiście, to najwyższy czas, żeby o tym pomyśleć. Taka okazja więcej się nie powtórzy. A najlepiej odwiedźcie jeden z salonów Liberty Motors, skorzystajcie z profesjonalnej obsługi i odjedźcie nowym pojazdem. Jest bliżej, niż myślicie…

 

Partnerem inicjatywy jest BGŻ BNP Paribas

 

Szczegóły znajdziecie na stronie Liberty Motors.

 

 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści