Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocross Rookie Bulls Racing Team - jest kilka pucharów!!! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Motocross

Rookie Bulls Racing Team - jest kilka pucharów!!!

Rookie Bulls Racing Team, którego patronem medialnym jest portal Motogen.pl odniósł kilka spektakularnych wyników - o których przeczytacie poniżej...

Oddajemy głos zespołowi:

 

"Mamy puchary !!!

Dnia 13/14.05 braliśmy udział w III i IV rundzie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country w Kwidzynie. Tor składał się z 4 elementów twardego toru motocrossowego,ciasnych technicznych zakrętów z małymi dziurami i koleinami na polanie,toru piaskowego z dużymi dziurami i ku zaskoczeniu nowej sekcji enduro (belki,opony itp)- trasa zróżnicowana,techniczna i trudna do zapamiętanie ale jednocześnie satysfakcjonująca, i co ważne, szeroka bez problemu z wyprzedzaniem i dublowaniem. Długość ok 20km czas 1 kółka ok 16min; to jeden z dłuższych torów na jakich mieliśmy okazje startować W CC przez 1,5h zrobiliśmy tylko 6 okrążeń.

 

W sobotę z werwą ale i nieprzewidywalnymi sytuacjami ruszyliśmy do boju; po dobrych startach i pierwszym kole gospodarze trzymali bardzo wysokie tempo. W klasie motocykli Mistrzostw Polski Senior 2 Tomasz Wikowicz #40 zacięcie walczył o 2 pozycje, Filip Kamiński #27 po glebie w 1 okrążeniu nie mógł sie odnaleźć i znaleźć tempa, natomiast Mateuszowi Krzyżosiakowi #504 w klasie Quad wystąpił defekt filtra paliwa.

 

W Pucharze Polski klasa junior Adam Kowalski #43 źle obrał taktykę i niestety zabrakło paliwa ale załapał się jeszcze na ostanie kółko i wyścig ukończył na 2 pozycji.

 

 

W niedziele wszystko poszło perfekcyjnie; start,pogoda,kibice których naprawdę było sporo. Utrzymanie dobrego tempa i dowiezienie pozycji do mety pozwoliło nam utrzymać wysokie lokaty. Wszyscy jesteśmy zadowoleni i co najważniejsze bez kontuzji ale z dobrym nastawieniem na następne zawody.

 

Wyniki po 2 dniach:

 

Klasa Motocykli Mistrzostwa polski Cross Country senior 2

#40 Tomasz Wikowicz sobota 3 miejsce,2 niedziela - po 2 dniach 2 miejsce

#27 Filip Kamiński 6/4=4

 

Klasa Quad

#504 Mateusz Krzyżosiak 5/1=2

 

Klasa junior puchar polski

#43 Adam Kowalski 2/1=1

 

Jest moc!!!"

 

Ale to nie wszystkie dobre informacje:

 

#43 Adam Kowalski na I i II rundzie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Enduro w Wałbrzych w swojej klasie PP Junior zdeklasował rywali i z duża przewaga, po 2 dniach z wynikami 1-1 zameldował się na najwyższym stopniu podium!!!

 

 

Dziękujemy za wsparcie

Fox Head Polska

LIQUI MOLY Polska

GoPro

DRUŻYNA SZPIKU

Motogen.pl

 

 

 

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści