-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Romet daje trzy lata gwarancji na silniki motocykli i skuterów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Romet daje trzy lata gwarancji na silniki motocykli i skuterów

Walka o klientów w segmencie niedrogich stodwudziestekpiątek trwa i przynosi korzyści kupującym. Romet ogłosił, że wydłuża gwarancję na silniki wszystkich swoich motocykli i skuterów do trzech lat.

Silniki wszystkich motocykli i skuterów Romet o pojemności wyższej niż 51 ccm zakupionych do końca 2016 roku otrzymują dodatkowy rok gwarancji bez limitu kilometrów. Jak widać, przedłużona gwarancja nie dotyczy motorowerów i skuterów pięćdziesiątek.


Natomiast zakupionymi pojazdami o większych pojemnościach silnika możemy jeździć do woli, pod warunkiem, że będziemy pamiętać o serwisowaniu sprzętów w autoryzowanych serwisach Romet w terminach zgodnych z tabelą zamieszczoną w instrukcji obsługi pojazdu. Trzeba też obowiązkowo zachować oryginalny dowód zakupu z czytelną datą.


Z promocji wyłączone są jedynie pojazdy użytkowane w ramach działalności gospodarczej.

Romet Latte City

Więcej o motocyklach Romet

pliki do pobrania

motogen_katalog_125.pdf
Katalog motocykli i skuterów 125

Tagi

...
oceń ten materiał:
Romet Ogar Caffe 125 nawiązuje do tradycji marki - teraz z silnikiem na 3-letniej gwarancji Romet Ogar Caffe 125 nawiąz...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści