Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Biznes Rekordowy kwiecień! Ponad 300 tys. unikalnych użytkowników serwisu Motogen.pl Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Biznes

Rekordowy kwiecień! Ponad 300 tys. unikalnych użytkowników serwisu Motogen.pl

Wreszcie świeci mocne, wiosenne słońce. W kalendarzu imprez motocyklowych aż roi się od propozycji zlotów i wyjazdów. Zastanawiając się gdzie pojechać, czym, np. na jaki motocykl zmienić swój obecny, jak rozwiązać problem mechaniczny w swoim motocyklu, czy też jakie akcesorium zakupić – zaglądacie na Motogen.pl. W kwietniu pobiliście rekord – było was ponad 300 000!

Kwiecień, początek sezonu, motocykliści budzą się z zimowego snu. Widzimy to w ruchu na naszej stronie. Ruchu, który w tym mieciącu był największy w historii portalu Motogen.pl. Od początku roku liczba unikalnych użytkowników co miesiąc przekracza 200 tys. (styczeń 228 tys., marzec 217 tys.) a wyjątkiem był jedynie 28-dniowy luty, w którym odwiedziło nas ponad 193 tys. użytkoników.

 

Staramy się odpowiadać na Wasze zapotrzebowania, drodzy czytelnicy, produkując wszelakie treści. Piszemy o nowościach motocyklowych i produktowych, testujemy najnowsze motocykle, publikujemy poradniki, ciekawostki, piszemy felietony, newsy prawne oraz informujemy Was o sprawach bieżących z kraju i zagranicy. Nie zapominamy też o tym, by Was rozśmieszyć, publikując także wesołe, motocyklowe filmiki, często podsumowując je naszym komentarzem. Choć wedle zasady, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, także spotykamy się od czasu do czasu ze słowami Waszej krytyki. Ta, jeżeli jest sensowna i poparta argumentami, działa na nas motywująco i często jest obiektem redakcyjnych dyskusji.

 

Tak czy inaczej fakt pozostaje faktem, że jeszcze nigdy w jednym miesiącu nie odwiedziło nas tylu unikalnych użytkowników co w kwietniu 2019 roku. Było was dokładnie 305 310 osób, wykonaliście 661 678 odsłon w 423 451 sesji! Z naszej strony postaramy się pisać jeszcze więcej o interesujących Was aspektach motocyklowego hobby, bawić, radzić i pomagać rozwiązywać Wasze jednośladowe problemy.

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

 

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści