-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Na każdy temat Rekordowe 12 miesięcy Motogenu - czas podsumować 2018 rok Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Na każdy temat

Rekordowe 12 miesięcy Motogenu - czas podsumować 2018 rok

Czy tego chcemy, czy nie, rok 2018 odchodzi w przeszłość. Jaki był? Dla nas, dla serwisu Motogen na pewno był przełomowy. Był rokiem nowych wyzwań, rokiem zmian, rokiem rekordów!

Liczby, liczby, liczby – jedni je kochają, inni ich nienawidzą, ale to właśnie liczby mówią najlepiej o tym, co udało się nam osiągnąć przez te ostatnie 12 miesięcy.

 

Zacznijmy może od tych największych liczb, czyli od statystk portalu. Będzie krótko i czytelnie, nie mam zamiaru was zanudzać. W 2018 roku co dwudziesty Polak odwiedził nasz serwis – było Was prawie 1,9 miliona, a podczas wizyt na portalu zrobiliście prawie 5 milionów odsłon!  

 

 

To zdecydowanie rekordowy wynik Motogenu, z którego możemy być bardzo dumni. Jest to nasza ciężka praca, całego zespołu Motogenu, ale na pewno nie udałoby się osiągnąć tego wyniku bez was! To wy tworzycie nasz portal, a my pracujemy dla was, dlatego już w tym miejscu dziękujemy za to, że byliście z nami i liczymy na to, że z nami pozostaniecie.

 

Ten rok był także przełomowy jeśli chodzi o testy motocykli. Dlaczego? Otóż latem, kiedy wyjeżdżacie na wakacje – my wyjechaliśmy razem z wami, ale do pracy – do Gdańska. Projekt Lato! Ciężka, ale jakże miła praca podczas której, przez ponad 1.5 miesiąca wakacji, przetestowaliśmy dla was 33 modele motocykli i quadów jedenastu motocyklowych marek (Ducati, Moto Guzzi, Aprilia, BMW, Honda, Yamaha, Harley-Davidson, Benelli, Kymco, Mondial, Sym). Podczas testów pokonaliśmy 7 tys. kilometrów! To największy, najbardziej spektakularny i unikatowy na krajową skalę projekt Motogenu z którego jesteśmy bardzo dumni!

2018 rok zdecydowanie też należał do facebookowych relacji na żywo, których od stycznia do grudnia powstało aż 148, a podczas samego Projektu Lato nagraliśmy ich aż 82!

 

Rozruszaliśmy także nasz kanał na YT, który przebił w tym roku liczbę 10 000 subskrypcji. Stworzyliśmy 28 filmów o modelach testowanych przez nas motocykli, o odwiedzonych przez nas imprezach i wydarzeniach motocyklowych. Najlepszy film? My chyba najbardziej jesteśmy dumni z naszej spontanicznej, nagranej jedynie kamerą GoPro wyprawy na Mazury na Beemkach GS1200 Adventure i F750GS, natomiast wam najbardziej, przynajmniej jeśli chodzi o liczbę wyświetleń (143 tys.!!) podobał się test drogowego mastodonta – Indiana Roadmastera

 

 

A jakimi motocyklami, spośród w sumie przetestowanych przez nas 62 modeli, jeździło nam się najlepiej? Mi najbardziej przypadły do gustu trzy motocykle: Aprilia Tuono 1100, którą testowałem podczas niezapomnianej, deszczowej imprezy Wiosna z Ducati, Ducati Multistrada Enduro 1260, którą miałem przyjemność testować we wspaniałych toskańskich okolicznościach przyrody oraz Husqvarna Vitpilen, dzięki której przypomniały mi się dawne czasy moich ulicznych, supermotowych stuntów. Nie mogę również nie wspomnieć o NIKENIE, który do góry nogami w tym roku postawił motocyklowy świat, a także mój pogląd o pojazdach trzykołowych. Jazda na nim była mega przyjemnością i świetnym doświadczeniem. A Kuba? Kuba zakochał się w Fat Bobie, za dzikość i styl docenił Ducati Scrambler 1100, a Benelli Leoncino na tyle mu przypadł do gustu, że wziął go w leasing.

 

Jaki będzie 2019 rok? Liczymy na to, że również rekordowy. Mamy kilka dużych pomysłów, myślimy o kilku usprawnieniach portalu oraz o współpracy z nowymi osobami. Bądźcie z nami, a na pewno nie będziecie zawiedzeni!

 

A i na koniec najważniejsze, czyli życzenia noworoczne:

 

Niech ten najbliższy, Nowy Rok będzie dla Was najwspanialszym rokiem w życiu, niech spełnią się Wasze najskrytsze marzenia, niech zdrowie dopisuje, a Wasze maszyny nigdy Was nie zawiodą! Do siego roku!

 

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści