-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy rękawic motocyklowych Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją test, opinie i oceny

Fakty są nieubłagane, w końcu przyjdą upalne dni, a ty popatrzysz wówczas z pogardą na swoje całosezonowe, zapewne długie rękawice i pomyślisz: czy tak naprawdę są mi one potrzebne, skoro nigdy nie miałem wypadku? Nie daj się zwieść pozorom, zainwestuj dwie i pół stówy w ciekawie stylistyczne Ixon RS Print VX HP i chroń dłonie, a jednocześnie nie pozwól im się zapocić!

Te krótkie tekstylne rękawice powstały na bazie kultowego już, sportowego modelu RS i stylistycznie zdecydowanie dają radę. Co najważniejsze wykonane są z przewiewnego i oddychającego materiału. Wentylacja jest do tego stopnia skuteczna, że jeśli upał jest naprawdę srogi, a ty jedziesz, to się nie ugotujesz.

 

Oczywiście w Ixonie usmażysz się – jak w każdym innym czarnym produkcie - jeśli tylko natężenie ruchu będzie na tyle duże, że nawet motocyklem nie da się przedrzeć przez korek. Te sytuacje są jednak na tyle sporadyczne, że nie biorę ich pod uwagę w wynikach tego testu. Jeśli więc szukasz czegoś na upał, to ten produkt jest dla ciebie. Jednocześnie odłóż go do szuflady, jeśli słupek rtęci spadnie poniżej 10 stopni, bo zamarzną ci palce.

 

Wewnętrzna strona rękawic pokryta jest miękką skórą wzmocnioną w miejscach szczególnie narażonych na przetarcia. Za ochronę knykci i paliczków dba potężny i jednocześnie estetyczny protektor, a na palcach zainstalowano miękkie ochraniacze. Całość przepleciona jest białymi, perforowanymi i przewiewnymi elementami oraz ozdobiona nowoczesnym logo producenta. Dzięki wstawkom produkt ten ma naprawdę agresywny wygląd.

 

Rękawice Ixon RS Print VX HP

 

Co ważne materiały tu zastosowane są naprawdę wysokiej jakości i dobrze dostosowują się do dłoni. Rękawice zapina się na szeroki pasek z rzepem, który gwarantuje nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo. Do tego rękawice są krótkie, nie trzeba więc wciągać ich na rękaw kurtki.

 

Cena jest niewygórowana. Za najwyższą jakość, świetną wentylację i bardzo dobrą ochronę zapłacisz 249 zł! Naszym zdaniem te rękawice są na szczycie rankingu, jeśli chodzi o ochronę dłoni w upalne dni

Oceń ten materiał:
Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją Rękawice Ixon RS Print VX HP
Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją - fot. 2 Rękawice Ixon RS Print VX HP
Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją - fot. 3 Rękawice Ixon RS Print VX HP
Rękawice Ixon RS Print VX HP – znakomity kompromis pomiędzy ochroną a wentylacją - fot. 4 Rękawice Ixon RS Print VX HP
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści