Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Redverz Atacama Expedition - namiot dla kierowcy i motocykla Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Redverz Atacama Expedition - namiot dla kierowcy i motocykla

Zdania motocyklowych podróżników na temat namiotu połączonego z garażem na motocykl są mocno podzielone. Jedni obawiają się spania w bezpośredniej bliskości obładowanej maszyny, która za którymś razem może się po prostu przewrócić. Inni doceniają możliwość ukrycia pojazdu przed ciekawskim wzrokiem przypadkowych złodziei, zwłaszcza w mało bezpiecznych okolicach.

Jeśli należycie do tej pierwszej grupy, na pewno zainteresuje was już trzecia generacja namiotu firmy Redverz Atacama Expedition, łączącego w sobie przestrzeń do spania, garaż na motocykl i część bagażową. Namiot podzielony jest na trzy sekcje - w największej znajdzie się miejsce na dwuosobowy materac i drobniejsze bagaże ułożone po jego bokach. Środkowa służy jako wejście, można w niej również postawić motocykl, ewentualnie urządzić miejsce do gotowania lub innych czynności, których nie chcemy wykonywać pod gołym niebem. Najmniejsza część przeznaczona jest na przechowywanie większego bagażu.

 

 

Wysokość namiotu w najwyższym punkcie to ponad 190 cm, tak więc znakomita większośc z nas wejdzie tam na stojąco. Jego konstrukcja to podłoga i ściany z grubego poliestru, warstwa wewnętrzna z przepuszczającego powietrze tworzywa, a do tego moskitiera z meshu i aluminiowy stelaż. Całość po złożeniu jest bardzo lekka i kompaktowa - waży 6,6 kg i tworzy pakunek o rozmiarach ok. 53 x 25 cm, z łatwością da się więc przytroczyć do motocykla.

 

Namiot Redverz Atacama Expedition można zamówić bezpośrednio na stronie producenta, nie jest jednak tani. Jego cena to 599 dolarów, czyli ok. 2250 zł.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści