Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Randka z Sebastianem Zielińskim - sprzedano! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Randka z Sebastianem Zielińskim - sprzedano!

30 listopada 2013 roku w KIJÓW.CENTRUM w Krakowie odbyła się Gala 3. Urodzin EksMagazynu – damskiego Playboy’a. Podczas Gali zorganizowano pierwszą w Polsce Charytatywną Aukcję Kawalerów, podczas której Czytelniczki EksMagazynu mogły wylicytować randkę ze znanym mężczyzną. Jednym z nich był Sebastian Zieliński.

Oprócz Sebastiana na "randki" wystawieni zostali: poseł Robert Biedroń, za którego szczęśliwa nabywczyni zapłaciła najwyższą sumę – 1700 zł, Jacek Bilczyński – trener i dietetyk gwiazd, który został wylicytowany za drugą w kolejności najwyższą kwotę 850 zł, słynny Pan Lotto – Ryszard Rembiszewski – który zakwalifikował się do pierwszej trójki najdroższych kawalerów i „poszedł” za 750 zł. W szczytnym celu zlicytowali się również: basista Dody – Marcin Kleiber, dziennikarz Michał Figurski, aktor Leszek Stanek, aktor i tancerz, „Gabron” z (nie)słynnej produkcji VIVY „Miłość na bogato” – Gabriel Piotrowski oraz dziennikarz DDTVN Filip Chajzer. Dochód z aukcji, jak i całej imprezy przeznaczono na rzecz Fundacji Papaya wspierającej Polaka Jacka Klisowskiego, który od ponad 6 lat prowadzi dom dla dzieci ulicy w Limie, stolicy Peru. Jako goście na Aukcji pojawili się również: Ewa Wachowicz, posłanka Anna Grodzka, Piotr Ikonowicz.

 

No cóż, takie "sprzedawanie się", to my rozumiemy! :)

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
Sebastian Zieliński Sebastian Zieliński
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści