Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Rajd dla Artura - pomóżmy koledze wrócić na drogę! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Rajd dla Artura - pomóżmy koledze wrócić na drogę!

13 października na torze Autodromu Pomorze w Pszczółkach odbędzie się impreza, której celem jest pomoc niezwykłemu motocykliście. Artur Borowski, mimo poważnego uszczerbku na zdrowiu po wypadku, sam buduje pojazd przystosowany do jego potrzeb i możliwości.

Dwa lata temu 30-letni Artur uległ bardzo poważnemu wypadkowi na motocyklu, w wyniku którego stracił nogę oraz ciężko uszkodził kręgosłup. Nie poddał się jednak i w najbliższym czasie planuje wrócić na drogę, tym razem na własnoręcznie zbudowanej trajce.

 

Koledzy Artura organizują dla niego 13 października specjalne wydarzenie na torze w Pszczółkach. Oczywiście spodziewani są na nim głównie motocykliści z Pomorza, ale mile widziani są wszyscy fani dwóch kółek. Tego dnia będzie można bezpłatnie pośmigać po torze i przy okazji pomóc Arturowi.

 

Co ciekawe, nie chodzi o pomoc finansową, a czysto ludzką i fachową. Artur, budując pojazd przystosowany do swoich potrzeb, napotyka wiele trudności technicznych, a także związanych z dostępem do części. Organizatorzy liczą, że dzięki imprezie w Pszczółkach, znajdzie się dla niego odpowiednie wsparcie w tym względzie.

 

Jeśli chodzi o sam rajd, Artur będzie mógł wziąć w nim udział, jeśli znajdzie się życzliwy właściciel motocykla z koszem, ewentualnie trajki z automatyczną skrzynią biegów, którą Artur będzie mógł sam obsłużyć. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Faceboku. Przybywajcie tłumnie!

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści