Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju RS Moto HP - Sportowe rękawice Ixon Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

RS Moto HP - Sportowe rękawice Ixon

Wysokiej klasy rękawice sportowe oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykonane z elementów popularnej skóry bydlęcej oraz skóry koziej, charakteryzującej się bardzo wysoką odpornością na ścieranie

Szczegółowo zaprojektowane w taki sposób, aby minimalizować dolegliwe kontuzje dłoni, powstające nawet przy niegroźnych wyglądających spotkaniach z asfaltem. Co ważne, rękawice spełniają nową dodatkową normę bezpieczeństwa: 89/686/CE dotyczącą Środków Ochrony Indywidualnej. Ciekawym rozwiązaniem jest wentylowany zewnętrzny protektor kostek, który jest autorskim rozwiązaniem opracowanym przez Ixon. Szeroki mankiet z usztywnionym zapięciem został zaprojektowany w taki sposób, aby swobodnie mieścić się na rękaw kurtki, a mini poduszki na wewnętrznej stornie dłoni mają za zadanie amortyzowanie uderzenia o podłoże.

 

Rękawice będą dostępne w kolorze czarnym ( nr kat. 300201015-1001) oraz biało-czarnym ( nr kat. 300201015-1015), cena 479 zł.

 

Produkt będzie dostępny w sklepach Inter Motor oraz na www.intermotors.pl jeszcze przed końcem stycznia. Infolinia: 88 20 88.

...
oceń ten materiał:
Rękawice Ixon RS Moto HP Rękawice Ixon RS Moto HP
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści